Olefini

BRANDS

OLEFINI

شرکت Olefini فعالیت هاي خود را در سال 1977 در کشور یونان، آغاز نمود. در حال حاضر، Olefini گسترده اي از پرده هاي هوا تا 100 مدل، فن کویل، بخاري دمنده، فن هاي پلاستیکی، تجهیزات تهویه ، تهویه مطبوع و لوازم جانبی محصولات گرمایشی تولید می نماید. این شرکت، محصولات خود را در بیشاز 30 کشور از جمله اسپانیا، فرانسه، سوئد، بلژیک، روسیه و بسیاري دیگر توزیع می کند. در حال حاضر، پرده هاي هوا ساخت شرکت Olefini، از لحاظ سطح کیفی، مرتیه میانی را، ما بین تولید کنندگان پرده هو اروپایی و آسیایی ، به خود اختصاص داده است.

شرکت Olefini در حال طراحی و تولید طیف گسترده اي از فن هاي پلاستیکی و لوازم جانبی آنها، براي صنعت تهویه مطبوع، گرمایش و سرمایش صنعتی می باشد. فن هاي جریان متقاطع، فن هاي محوري و فن هاي گریز از مرکز، در سبد محصولات شرکت Olefini، به کمک تجهیزات و پروسه هاي تولید بروز و تکنولوژي پیشرفته، تولید می شوند.

تجربه 25 ساله شرکت Olefini در مهندسی پلاستیک و روش ساخت Sheet Metal Forming، در کنار تلاش و فعالیت مستمر کارکنان آن شرکت در راستاي حصول کیفیت ، تضمین کننده کیفیت محصولات تولیدي برند Olefini می باشد.

"شرکت مهندسی هوشمند سازان آریا" با برند تجاري هساکو HESACO، عامل فروش محصولات شرکت Olefini در بازار ایران می باشد.

لیست محصولات

به این برند محصولی وصل نشده است.